سبز اندیشان امروز

آرایشگری که برای فقرا مجانی کار می‌کند+عکس

Mark-Bustos-and-homeless2

انجام دادن کار نیکو به جا و زمان محدود نمی شه. بعضی وقتا با پرداخت مبلغی به عنوان کمک به خیریه ها میشه در شادی افراد نیازمند شریک بود، وقتی هم هست شما با در نظر گرفتن حرفه خود دست به کاری مهم می زنید که ارزش زیادی داره.

“مارک باستوس” یه آرایشگر خوش قلب فیلیپینیه که در نیویورک زندگی می کنه. اون این روزا با در نظر گرفتن کارای خیری که انجام میده به عنوان یه آرایشگر خوش قلب و مهربون شناخته می شه و خیلیا اون رو تشویق کردن.

آرایشگر خوش قلب

این آرایشگر هر یکشنبه که تنها روز تعطیلی کاری اشه، به محله های فقیرنشین نیویورک میره و افراد بی خانمانی که نیاز به اصلاح دارن پیدا می کنه بعد از اون درخواست می کنه که موهاش رو کوتاه و ریشش رو مرتب کنه.

“مارک” اینکار رو واسه ۷ نفر انجام میده و بعد به خونه میره. اون که از سال ۲۰۱۲ اینکار خود رو شروع کرده حالا در محله های فقیرنشین به طور کامل شناخته شده و دوستداران زیادی پیدا کرده.

این آرایشگر ۳۰ ساله میگه: ” سال ۲۰۱۲ واسه دیدن خونواده ام به فیلیپین رفتم و در اونجا به درخواست مادرم سر بچه های فقیر رو اصلاح کردم و این کار حس خوبی به من داد و عزممو جزم کردم تا هر آخرهفته در نیویورک این کار رو انجام دهم. “

Mark-Bustos-and-homeless5 Mark-Bustos-and-homeless4

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *