سبز اندیشان امروز

آدمکش ترین پزشکان دنیا +عکس

پزشکان روزانه با بیمارهای مختلفی سرو کار دارن و روز خود رو به درمون و درمان اونا می گذرونن. این افراد در کار خود متخصص بوده و بیماران هم به اونا اعتماد می کنن اما همه پزشکان دنیا به این اعتماد جواب رو راست نمی دن و بعضی از اونا روحیات بسیار شیطانی دارن. این پزشکان دست به آدمکشی زده و آدمای بسیاری رو نابود می کنن.

جک کورکیان

jack

یکی از بزرگترین قاتلان دنیای امروز که نام دکتر رو روی خودش قرار داده بود، “جک کورکیان” بود. این دکتر به عنوان یه قاتل بالفطره شناخته می شه چون اون مریضایی که بسیار مریض بودن رو به مردن تشویق می کرد و خودش اونا رو خیلی راحت و با به کار گیری دستگاه های شیطانی که ساخته بود می کشت. راه اول وارد کردن تعدادی سم و ماده شیمیایی به بدن بود و دیگری به کار گیری ماسکای گاز بود. اون در طول فعالیتش نزدیک به ۱۳۰ مریض رو کشت و آخرسر دستگیر شد. در بین سالای ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ در زندان بود اما حالا با آزادی مشروط از زندان خارج شده.

دکتر جوزف منگله

دکتر جوزف منگله

این دکتر که در دوران جنگ جهانی در گروه اس اس عضو بود به عنوان یکی از بزرگان ارشد این گروه در تیم پزشکی میشناختنش. این مرد مامور بود تا آزمایشات جور واجور رو به روی زندانیان انجام بده و از این رو به اون لقب “فرشته مرگ” رو داده بودن. اون معمولا بدون بیهوش کردن مریض روی اون عمل جراحی انجام میداد و البته عادت به کشتن همه بیمارها داشت. در طول دوران پزشکی اش بیشتر از ۱۰۰۰ مریض و زندانی رو کشت. اون پس از پایان جنگ به آمریکای جنوبی فرار کرد و تاسال ۱۹۷۹ که مرد در همانجا موند.

مایکل سوانگو

مایک سوانگو

یکی از قاتلان آمریکایی که نام پزشکی رو خدشه دار کرد “مایکل سوانگو” بود. این مرد در دوران دانشگاه علاقه بسیاری به خون و زخمای عمیق داشت و البته کارای ترسناکی روی بیماران انجام میداد. پس از ورودش به دنیای پزشکی اون شروع به کشتن بیماران خود کرد و بیشتر از ۶۰ نفر رو کشت تا اینکه مسئولین بیمارستان به اون مشکوک شدن اما این مرد خیلی سریع از بیمارستان خارح شده و راننده آمبولانس شد. در همین حال اون حتی به همکار خود هم رحم نکرد و اون رو هم کشت تا مانع کارای شیطانی اش نباشه. پلیس به طور مخفیانه و با تحقیق روی این دکتر به قاتل بودن اون فهمید و در سال ۱۹۹۷ دستگیرش کرد. این مرد واسه همیشه و بدون هیچ تخفیفی به زندان محکوم شد.

جون بودکین ادامز

جون بودکین ادامز

یکی از پزشکان انگلیسی که در میان سالای ۱۹۴۶ تا ۱۹۵۶ طبابت می کرد “جون بوکین ادامز” بود. این مرد مریضایی که سن بالایی داشتن مجبور می کرد تا وصیت نامه خود رو نوشته و نام اون رو به عنوان یکی از سهم دارها ذکر کنه بعد اونا رو می کشت و ثروتی رو به دست می آورد. این مرد نزدیک به ۱۶۰ مریض رو همینطوری کشت تا اینکه در آخر دستگیر شد اما نکته باحال اون هستش که هیچ وقت به عنوان قاتل شناخته نشد و تونست از دست قانون فرار کنه. اون پس از فرار از دست قانون دوباره کار طبابت و کشتار خود رو شروع کرد اما بازم دولت انگلستان نتونست اون رو دستگیر کنه. پرونده این دکتر در قانون اساسی انگلستان رو تغییر بزرگی درست کرد.

اچ اچ هولمز

اچ اچ هولمز

یه دکتر آمریکایی دیگه که در سالای دور به قتل و کشتار دست زده “اچ اچ هولمز” اسمشه. این مرد به نظر نزدیک به ۲۰۰ نفر رو کشته و از راه کشتن اونا حتی کسب در اومد هم کرده. اون در دوران دانشگاه اجساد تمرینی دانشجویان رو می دزدید و بعضی اندامای اونا رو به فروش میرسونه. پس از دانشگاه به شیکاگو رفت و یه هتل ساخت اما درون هتلش اتاقایی هم واسه شکنجه تعبیه کرد. خدمه هتل و خیلی از مهمانان این هتل به طرزهای مشکوکی غیب می شدن و پس ازمدتی جسدشان پیدا میشد. این مرد همه قربانیان خود رو شکنجه داده و بعد اونا رو می کشت. اوهمچنین اندامای داخلی بدن قربانیان رو فروخته و کسب در اومد می کرد. اون در سال ۱۸۹۷ دستگیر شد و دادگاه اون رو به اعدام با طناب دار محکوم کرد. هولمز به عنوان اولین قاتل سریالی آمریکا هم شناخته می شه.

جایانت پاتل

جایانت پاتل

پزشکان آمریکایی علاقه خاصی به کشتن بیماران خود دارن و این مورد نه فقط در گذشته بلکه در سالای نه خیلی دور هم دیده میشه. “جایانت پاتل” دکتر آمریکاییه که در میان سالای ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵ دست به کشتن بیشتر از ۸۵ نفر از بیمارانش زد اما نکته باحال در مورد اون اینه که اون در دادگاه اصلا گناهکار شناخته نشد. این بی گناهی نه فقط یه بار بلکه دوبار در دادگاه به ثبت رسید. با این پرونده بسیاری سیستم قضایی این کشور رو ضعیف و بدون قدرت اثبات دونستن.

ترسناک ترین انگل های دنیا +عکس

ترسناک ترین تاب دنیا + عکس

بازنشر باشگاه خبرنگاران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *