سبز اندیشان امروز

آدمکشی زن زورگیر در آخرین زورگیری+عکس

در ساعت ۱۸:۳۰ پنجم بهمن، از راه مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ یه فقره فوت مشکوک از راه بیمارستان به کلانتری ۱۰۴ عباس آباد اعلام شد.

با حضور مأموران در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که راننده یه دستگاه خودرو سواری پژو به دلیل اصابت ضربات چاقو به ناحیه سینه و پهلو به بیمارستان منتقل، اما با وجود انجام اقدامات درمانی و به دلیل مشکلات به وجود اومده بوسیله اصابت ضربات فوت کرده.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور شعبه چهارم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات تماشاگر صحنه جنایت

یکی از شهروندان که به در زمان گذر از محل جنایت متوجه صحنه جنایت شده و مقتول ( ۳۵ ساله ) رو با خودرو سواری پژو واسه مقتول به بیمارستان منتقل کرده بود، به عنوان تماشاگر به اداره دهم دعوت و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ساعت ۱۸ پنجم بهمن، در نزدیک خیابون شهید مفتح با موتورسیکلت در حال برگشت به خونه بودم که یهو متوجه فردی شدم که پهلویش رو گرفته و به وسط خیابون اومده؛ در همین زمان و در فاصله چند متری، خانوم جوونی رو نزدیک خودرو پژو مشاهده کردم که یه قبضه چاقو در دست داشت و همزمان، در حال جمع کردن پول از روی زمین بود.

ایشون اضافه کرد: میخواستم تا مانع از فرار این خانوم شوم که با ضربه ای بسیار محکم از طرف ایشون به گوشه ای پرتاب شدم و این زن به سرعت از محل فرار کرد؛ اصلا فکر نمی کردم که یه زن اینجور قدرتی داشته باشه و ضربه ای که اون به من وارد کرد، به اندازه قدرت ضربه یه مرد بود.

شناسایی و دستگیری قاتل

با شروع تحقیقات، کارآگاهان پس از شناسایی خونواده مقتول اطلاع پیدا کردن که علاوه بر وجوه نقد سرقت شده از خودروی مقتول، گوشی موبایل و کیف دستی شامل عابر بانک های ایشون هم به سرقت رفته.

با در نظر گرفتن اطلاعات بدست اومده و احتمال برداشت وجوه نقد از حساب های عابر بانک مقتول، تراکنش مالی حساب های مقتول بررسی شد.

با انجام اقدامات پلیسی ، کارآگاهان موفق به شناسایی خانوم جوونی به نام آرزو شدن که تصویر ایشون از طرف تماشاگر صحنه جنایت مورد شناسایی قرار گرفت.

با شناسایی آرزو.ت (متولد ۱۳۵۷) به عنوان متهم پرونده، محل سکونت ایشون در محدوده پل چوبی مورد شناسایی قرار گرفت و در بازرسی از محل سکونتش، علاوه بر گوشی موبایل و عابر بانک های واسه مالباخته چندین دستگاه گوشی موبایل دارای سابقه سرقت هم کشف شد.

اعتراف به جنایت

متهمه که پس از دستگیری و کشف اموال واسه مقتول چاره ای جز اعتراف نداشت، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: با عنوان مسافر سوار یه دستگاه خودرو پژو شدم؛ پس از حرکت و به بهونه زنگ زدن به خونواده از راننده درخواست کردم تا گوشی تلفن همراهش رو به من امانت بده؛ در حالیکه گوشی موبایل راننده رو از ایشون گرفته بودم، با چاقوی داخل کیف خود قصد زورگیری از ایشون رو داشتم که راننده در برابر من مقاومت کرد.

ایشون گفت: به خاطر همین با چاقو چند ضربه به پهلویش وارد کرده و پس از سرقت کیف، گوشی موبایل و وجوه نقد داخل ماشین از محل دور شدم. در لحظه فرار از محل، یه موتورسوار (تماشاگر پرونده) که متوجه موضوع شده بود میخواست تا مانع از فرار من شه که موفق به فرار از دست اون شدم.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مقابله با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با در نظر گرفتن اعترافات روشن متهم به ارتکاب جنایت و کشف تعدادی از گوشی های گوشی موبایل واسه بقیه افراد، متهم پرونده با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و تحقیقات تکمیلی جهت شناسایی دیگه جرایم اجرایی ایشون هم در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفته.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *