سبز اندیشان امروز

آدمخواری برای انتقام از مسلمانان/عکس

انتشار تصاویری که قتل و خورده شدن اعضای بدن یه مرد مسلمون از راه  گروهی از اهالی جمهوری آفریقای مرکزی رو نشون میده باعث خشم و انزجار عمومی شده. شبکه های تلویزیونی به خاطر وحشتناک بودن این تصاویر مجبور به پخش بخش کوچیکی از اون و با هشدارهای جدی به بینندگان شدن.

مجله مهر: تصاویر اون قدر وحشتناک هستن که کسی طاقت دیدن همه اونو نداره. شبکه های تلویزیونی تازگیا فیلمی رو منتشر کردن که در اون ۲۰ نفر در جمهوری آفریقای مرکزی به یه اتوبوس حمله می کنن و یه مردم مسلمون رو در میان خیابون به قتل می رسونن و سلاخی می کنن. کار اما به همین جا ختم نمی شه و یکی از این آدما که نام خود رو «سگ دیوونه» گذاشته بخشای از اعضای بدن  این مرد مسلمون از جمله پای اونو می خوره! یکی از شاهدان عینی به خبرگزاری فرانسه گفته که مردی رو دیده که پس از کندن بازو این مرد به مغازه رفته با خریدن نون به خوردن اون پرداخته.

شاهدان این صحنه ها کاری واسه نجات این مرد نکردن و فقط با تلفنای همراه خود از این ماجرای وحشتناک فیلم گرفتن. گزارشا نشون میده که این صحنه وحشتناک باعث فرار و گریه کردن خیلی از افراد حاضر در این خیابون شد.

 آدمخواری واسه انتقام از مسلمانان/عکس

 آدمخواری واسه انتقام از مسلمانان/عکس

 حمله به این اتوبوس در محله ای مسیحی نشین انجام شده و کسی که دست به آدمخواری زده در گفت و گو با رسانه ها مدعی شده که این کار رو واسه انتقام انجام داده.

حدود ۲۰ نفر اتوبوس حامل مسافران رو مجبور به وایسادن و این مرد مسلمون رو پیاده کرده،اونو کشته و  جسدش رو به آتیش کشیدن و پس از اون به خوردن اعضای بدنش پرداختن.

 آدمخواری واسه انتقام از مسلمانان/عکس

از ماه مارس درگیریای قومی در جمهوری آفریقای مرکزی بالا گرفته و به خاطر درگیریا میان مسلمانان و مسیحیان یه پنجم جمعیت  این کشور آواره شدن.  میشل جوتودیا اولین رییس جمهور مسلمون جمهوری آفریقای مرکزی به دنبال این خشونتا و تحت فشارها از سمت خود انصراف کرد. سازمان ملل متحد از  بروز یه فاجعه انسانی در جمهوری آفریقای مرکزی بیان نگرانی کرده. دیلی تلگراف به نقل از نیروهای امدادی حاضر در جمهوری آفریقای جنوبی گزارش داده که این حمله به مسلمانان و آدمخواری تنها مورد در این کشور به حساب نمیاد. یکی از نیروهای امدادی گفته: اونا آدما رو به آتیش می کشن و بعد به خوردن اعضای بدن اونا می پردازن. گزارشا نشون میده که دست کم هزار نفر تا الان در درگیریای این کشور آفریقایی کشته شدن.

noindex

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *