سبز اندیشان امروز

آدل برای جیمز باند می خواند!

آهنگ فیلم جدید جیمز باند با نام ” سقوط آسمون” از راه آدل میگن.

ماه ها بود که شایعه شده بود آهنگ فیلم آینده جیمز باند با نام “سقوط آسمون” از راه این خونن برنده جایزه گرمی اجرا و ضبط می شه ، ” این شایعات صحت داشتن.

بنا به گزارش” توتال فیلم” ، آدل قبلا” قسمتهایی و یا شاید هم تموم این آهنگ رو ضبط کرده و این آهنگ که “بگذار آسمون سقوط کنه” اسمشه قراره در اواخر ماه اکتبر منتشر شه. این خواننده ۲۴ ساله که الان بارداره تازگیا” در دور و بر استودیوی ضبط ام جی ام دیده شده. علاوه بر این ، آدل در ماه آوریل معلوم کرد که در اواخر سال ۲۰۱۲ یه آهنگ تک منتشر می کنه . بعد از منتشر کردن آلبوم “۲۱ “در ماه ژانویه ۲۰۱۱ ، این اولین آهنگ جدیدیه که از راه این خواننده جوون منتشر می شه.

طرفداران جیمز باند قبل از اکران فیلم قبلی جیمز باند با نام “ذره ای آرامش” هم امیدوار بودن که آدل واسه این فیلم آهنگ بخونه و شایعه شده بود که آدل جانشین امی وینهاوس می شه و آهنگ این فیلم رو می خواند اما در آخر آهنگ فیلم “ذره ای آرامش” از راه جک وایت و آلیشا کیز خونده شد. از اون موقع تا بحال آدل پیشرفت خیلی زیادی کرده و از یه خواننده محبوب انگلیسی به موفق ترین خواننده قرن ۲۱ مبدل شده.

اوایل سال جاری آدل اعلام کرد قبل از منتشر کردن آلبوم بعدی اش ، یه مدت استراحت می کنه و کمی بعد مشخص شد که اون بارداره و در انتظار تولد اولین فرزندشه. اون به رادیو ان آر جی گفت:” اگه ترانه ام رو خودم نمی نوشتم ، همین هفته بعد یه آلبوم جدید منتشر می کردم . اما باید یه مدت استراحت کنم و کمی زندگی کنم.”

فیلم جدید جیمز باند با نام ” سقوط آسمون” به کارگردانی سانم مندس در تاریخ ۲۶ اکتبر در سینماهای جهان اکران می شه.

آدل پرتال آفتاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *