سبز اندیشان امروز

آدل از مادربودن می خواند!

آدل می خواد در آلبوم بعدی خود از مادر بودن بنویسه و تاکید کرده که آهنگهای آلبوم بعدی اون برخلاف آلبومهای قبلی اون خوشحال هستن . اشعار آهنگهای دو آلبوم قبلی آدل درباره قلب شکسته و زخمی و رابطه عاشقانه شکست خورده اون بودن.

خواننده آهنگ موفق ” یکی مثل تو” روز جمعه صاحب یه بچه پسر شد .

بنا به گزارش روزنامه دیلی میرر ، آدل به دوستای خود گفته:” حالا واقعا” دلم می خواد آهنگهای خوشحال بخونم.هیچ وقت اینقدر خوشحال نبوده ام . من تعدادی از اشعار این آلبوم رو نوشته ام و هروقت آمادگی لازم رو داشتم اونا رو می خونم و منتشر می کنم.”

دن ویلسون ، همکارآدل در آمریکا هم تایید کرد که یه آلبوم جدید در راه س و گفت:” آدل هیچ وقت اینقدر خوشحال نبوده و اون در شرایط روحی بسیار خوبیه . من تا آنجایی که میتونم اشعار آهنگها رو می نویسم.”

یه منبع خبری گفت:” آدل در طول چند ماه گذشته هم کار کرده . آهنگهای آینده اون درباره احساسهای خوب و خوشیه که اون در کنار سیمون تجربه کرده و تغییراتیه که مادر بودن در اون ایجاد کرده.”

” تن صدای اون در آهنگهای قبلی اش مثل هم و غمگین بودن اما در آلبوم بعدی اون، مردم تن صدای جدیدی از آدل رو خواهند شنید که واقعا” فوق العاده و باورنکردنیه و مطمئنا” بسیار حیرت زده می شن .”

” شایعات منتشر شده مبنی براینکه اون می خواد چند سال موسیقی رو رها کنه ، حقیقت نداره . اون تا تعطیلات کریسمس کار نمی کنه و در کنار پسرش هستش اما بعد ،کار ساخت آلبوم جدیدش رو شروع می کنه . اون می خواد تا پاییز سال آینده یه آلبوم جدید منتشر کنه.”

آدل پرتال آفتاب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *