سبز اندیشان امروز

آداب محیط کار و ۵ اشتباه رایج

Things-You-Should-Never-Do-At-The-Workplace,محیط کار

اولین قانون مهم در مورد محل کار اینه که هیچ وقت نباید بیشتر از اندازه راحت باشین! خونه ی شما، تنها جای خصوصیه که دارین و می تونید خود خودتون باشین. این تنها راهیه که می تونید در محیط کارتون موفق باشین یا عادی بنظر بیایید. چیزایی هست که شک نداشته باشینً نباید در محیط کارتون مرتکب شید.

کارایی که در محیط کارتون انجام می بدید، نشون دهنده ی این هستن که شما که هستین، و در مورد چیزی که از خودتون نشون می بدید باید خیلی با احتیاط باشین. در این مطلب مواردی رو به شما معرفی می کنیم که هیچ گاه نباید در محیط کار انجام بدین.

  1. بلند صحبت نکنین / در مورد زندگی شخصی با همکارانتون حرف نزنین

ادب محیط کار، باید همیشه حفظ شه، تحت هیچ شرایطی بلند حرف زدن قابل پذیرش نیس. با اینکار فضای شخصی همکارانتون رو بهم خواهید ریخت، به درستیً هیچ کس نمی خواهد بدونه که تو ذهن شما چه می گذره. هم اینکه هیچ گاه در مورد زندگی شخصی، با همکارانتون صحبت نکنین. همیشه باید حریم خصوصی تون رو در محیط کار حفظ کنین. هیچ وقت زندگی شخصی خود رو با زندگی کاری تون قاتی نکنین.

  1. با همکارانتون طرح دوستی نریزید، مخصوصاً با مدیرتون

ایجاد روابط عاشقانه در محل کار، بسیار پیچیده س و در بیشتر موارد به یه رابطه نامطبوع تبدیل می شه. یادتون باشه که شما زمان زیادی رو درون محل کار و خارج از اونجا باهم می گذرونین، و اگه وقتی با همدیگه بهم بزنین، اون وقت دیگه همه چیز سخت می شه. هم اینکه ممکنه دیگه همکارانتون رو در شرایط نامطلوبی بذارین.

  1. تماس های فیزیکی تون رو به کمترین حد ممکن برسونین

شاید شما یه شخص خیلی فیزیکی باشین، بدین منظور که شاید دست بر شونِه ی دیگری گذاشتن و لمس اون هنگام گفتگو واسه شما عادی باشه. لمس کردن، همیشه در محیط کار قابل پذیرش نیس. اگه تلاش کنین تا این اخلاقتان رو در محیط کار کنار بذارین، البته به غیر از دست دادن، از خیلی از مشکلات جلوگیری می کنین.

  1. عکس های زننده در اتاقتون نذارین و جوک های غیر اخلاقی نگید

هیچوقت جوک های غیر اخلاقی نگید، می تونه شما رو به دردسر بندازه. هم اینکه از جملات یا تصاویری که ممکنه از نظر یکی از همکارانتون بی احترامی تلقی بشه هم استفاده نکنین. هر چی از تصاویر و علایم و نوشته های کمتری استفاده کنین، واسه خودتون بهتره.

میز کارتون رو شخصی نکنین، اونجا محیط کار شماس و باید با خونه ی شما فرق داشته باشه!

  1. لباس های نامرتب نپوشید

یه واقعیت تلخ درباره ی زندگی اینه که لباس شماس که به شما شخصیت می دهد. مردم با در نظر گرفتن لباسی که به تن دارین در مورد شما قضاوت می کنن. همیشه در محیط کارتون مرتب و با کلاس لباس بپوشید. هم اینکه لباس هایی به تن کنین که مناسب محیط کار هستن. هیچ وقت لباس های لختی نپوشید. به قوانینی که در محیط کارتون واسه شما وضع شده احترام بذارین.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

اختصاصی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *