سبز اندیشان امروز

آخرین وضعیت درمانی رضا داوودنژاد

رضا داوود نژاد که یه چند وقت پیش دچار پس زدگی ناچیز کبد شده بود، گفت: پس از یه هفته که در شیراز زیر نظر دکترهایم بودم، حالا به تهران برگشته ام و حالم به طور کامل خوبه.

این بازیگر سینما و تلویزیون که چند ماه قبل عمل پیوند کبد انجام داده بود درباره پس زدگی کبدش توضیح داد: من باید هر ماه آزمایش داده و یافته های اون رو به شیراز بفرستم تا دکترا وضعیتم رو بررسی کنن. سری آخر که این آزمایشا رو به شیراز فرستادم، دکترهایم در شیراز گفتن که دچار پس زدگی ناچیز کبد شده ام و بدون این دست اون دست کردن به دستور اونا تحت مراقبت قرار گرفتم.

ایشون خاطر نشون کرد: بر اساس گفته دکترهایم، بالا رفتن آنزیما و هم اینکه پس زدگی ناچیز پس از عمل پیوند کبد تا سه سال طبیعیه و به خاطر همین من در این مدت باید به طور کامل تحت نظر پزشکانم در شیراز باشم. ضمن اینکه آقایون غلامی، کاظمی ، ملک حسینی و خوب اقبال در بیمارستان نمازی شیراز با دقت فراوون وضعیتم رو در این سه سال زیر نظر دارن تا با مشکلی مواجه نشم و انصافا باید بگم در این مدت که با این دوستان بوده ام، هیچ کوتاهی ندیده ام. البته این بیمارستان به همه مریضایی که در این بیمارستان عمل پیوند انجام دادن رسیدگی کرده و خودش درمان اونا رو پیگیری می کنه.

داوودنژاد درباره وضعیت فعلی اش گفت: پس از اینکه آزمایشات جور واجور از جمله نمونه ورداری کبد انجام و یه هفته در بیمارستان نمازی شیراز تحت نظر پزشکانم بودم، حالا آنزیمای بدنم به حد نرمال رسیده و با مجوز پزشکان به تهران برگشته ام. هم اینکه باید بگم این روال در سه سال آینده ادامه داره و من دست کم هر دو ماه یه بار باید به کمیسیون پزشکی بیمارستان نمازی مراجعه کنم، در هر صورت حالا حالم به طور کامل خوبه و جای هیچ نگرانی نیس.

این بازیگر سینما و تلویزیون در جواب به این سوال که در این مدت می تونه در فیلمی بازی کنه، اعلام کرد: چون سیستم ایمنی بدنم خیلی ضعیف شده، دکترها دستور دادن تو یه سال پس از عمل پیوند باید خیلی مراقب باشم.

ایسنا رضا داوودنژاد نمونه ورداری کبد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *