سبز اندیشان امروز

آخرین خبر از تعطیلی روز شنبه مدارس

وزیر کشور با بیان اینکه “تا الان گزارش سوئی درباره انتخابات نداشته ایم”، گفت: فکر نمی کنم مدارس فردا تعطیل باشه.

 

 

 

 

 

مصطفی محمدنجار صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: با در نظر گرفتن شروع رای گیری از ساعت ۸ صبح در هر ۱۴ هزار ۳۰۰ شعبه در سراسر کشور، کار انتخابات به شکل روان جریان داره و مردم عزیز ما از ساعات ابتدایی صبح، کار رای دهی خود رو شروع کردن.

 

ایشون اضافه کرد: رهبر عزیزمون از همون ساعات اولیه صبح در پای صندوق رای حضور پیدا کردن و از مدرم عزیزمون هم تشکر می کنیم که تلاش دارن کار نیمه تموم خود رو به اتمام برسانند.

 

وزیر کشور با بیان اینکه “همکاران ما لحظه به لحظه تموم حرکات رو رصد می کنن”، گفت: تلاش می کنیم بیشترین حد تا ۲۴ ساعات آینده یافته های انتخابات رو به مردم اعلام کنیم.

 

نجار ادامه داد: هم اینکه از کاندیداها و هواداراشان درخواست داریم به رایی که از صندوق ها بیرون میاد احترام بذارن و نتیجه هرچه شد، قبول کنن و اطاعت کنن تا ما بعد از انتخابات هم تماشاگر آرامش باشیم.

ایشون در ادامه با بیان اینکه “در مرحله دوم انتخابات مجلس نهم نسبت به مرحله دوم دوره های قبلی انتخابات مشارکت بالاتری به چشم می خورد”، اعلام کرد: تا الان گزارش سوئی نداشتیم و ان شاءالله تا آخر وقت هم گزارش تخلف نداشته باشیم. رعایت قانون واسه ما مهمه و نه فراقانونی عمل کردن و نه عدول از قانون رو نمی پذیریم.

وزیر کشور هم اینکه اعلام کرد: ما از راه سامانه ملی تموم فعل و انفعالات و تموم شعبه ها رو رصد می کنیم و هر لحظه مشخص می شه که چه تعداد به چه شعبه ای مراجعه کرده ان و ما در واقع در هر لحظه از حجم آراء اطلاع داریم و روند انتخابات بسیار مطلوب جریان داره. در این دوره عوامل بیشتری رو وارد کار کردیم و سامانه کامل بسیار کمک می کنه تا بتونیم یافته های انتخابات رو هرچه زودتر اعلام کنیم.

ایشون هم اینکه در مورد احتمال تعطیلی مدارس در روز شنبه (فردا) گفت: فکر نمی کنم اینطور باشه، ولی اگه لازم شد با وزارت آموزش و پرورش هماهنگی های لازم رو انجام می بدیم.

نجار در آخر در مورد احتمال تمدید زمان رای گیری هم اعلام کرد: هشت صبح تا شش بعدظهر زمان رای گیریه و این زمان رو در هر استانی که لازم باشه تمدید می کنیم.

 

وزیر کشور هم اینکه با حضور در ستاد انتخابات کشور در جریان کارکرد این ستاد قرار گرفت.

منبع:isna.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *