سبز اندیشان امروز

آثار زیبای خوشنویسی از هنرمند افغانستان/عکس

«عشق»، عنوان آلبوم منتخب خوشنویسی «نجیب الله انوری» از هنرمندان خوشنویس هراته که تازگیا در افغانستان منتشر شده.

آلبوم خوشنویسی عشقدر این آلبوم نفیس هنری ۱۲ قطعه اثر خوشنویسی نستعلیق، شکسته نستعلیق و مشکی مشق با کیفیت مطلوب از راه انتشارات «آرزو شهر» در هرات منتشر شده.

آلبوم خوشنویسی عشقدر این آلبوم نفیس، اشعاری از مولانا، حافظ، بیدل دهلوی و محمدحسین شهریار از راه این هنرمند افغان، خوشنویسی شده و مهدی بنایی هم این مجموعه رو تذهیب کرده.

آلبوم خوشنویسی عشقآلبوم«عشق» که روی کاغذ گلاسه و به صورت تموم رنگی چاپ شده از ظرافت هنری مناسبی برخورداره و تلاش ناشر واسه انتشار آثاری مثل این ستودنیه.

آلبوم خوشنویسی عشقاین مجموعه خوشنویسی که کارای گرافیکی اونو روح الامین امینی انجام داده در شمارگان ۱۰۰۰ نسخه در شهر هرات در غرب افغانستان منتشر شده.

آلبوم خوشنویسی عشقنجیب الله انوری، متولد سال ۱۳۴۸ خورشیدی از هنرمندان برجسته خوشنویسی افغانستان و از شاگردان زنده یاد «محمد علی عطار هروی» است.

آلبوم خوشنویسی عشقاین هنرمند افغان سالای زیادی رو در دوران مهاجرت در شهر مشهد به یاد گرفتن آموزش خوشنویسی در انجمن خوشنویسان مشهد زیر نظر استادان برجسته پرداخت و دوره ممتاز رو هم از همین انجمن بدست آورد؛ ایشون الان ریاست انجمن خوشنویسان شهر هرات رو برعهده داره.

آلبوم خوشنویسی عشقآلبوم خوشنویسی عشق 

مژده جمالزاده؛ در لیست زیباترین زنان جهان + عکس

زندگی مدرن در افغانستان / عکس

افغانستان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *